Apple İphone 6 için pil tedarikçisini değiştiriyor

Tayvan'da faaliyet gösteren Economic Daily News'e göre Apple 5.5 inçlik İhone 6'nın pili için çok farklı çalışmalarda bulunuyordu. Pil tedarikçilerinin hem 4.7 inç iphone 6 hem de 5.5 inç iphone 6 modellerine pil üretmekte sıkıntı çekebileceği analiz firmaları tarafından Apple'a bildirilmişti.

5.5 inç iphone 6'nın erteleme fikri ise bu rapordan sonraortaya atılan bir çözüm yoluydu; Çünkü Apple 4.7 inç iphone 6 modelinin daha fazla satış yapacağını düşünüyor ve tüm dikkatini bu telefona yoğunlaştırmak istiyordu. Apple'ın şu anda 2 adet pil tedarikçisi bulunuyor. Simplo ve Desai Apple'a pil üretiyorlar ve Apple iphone 6 ile birlikte bu şirketlerinde sınırlarını zorluyordu. 2 tedarikçiden sadece biri (Simplo) Apple'ın istediği şekilde (flexible diyor kaynakta) pili üretmekte başarılı olurken Desai'nin alması gereken biraz daha yol varmış gibi görünüyor.


Tarih: 17.07.2014 | Okunma Sayısı: 889
Etiketler: toplist

Kategoriler
İstatistikler
E-Bülten
parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptankontör kontör sitesi parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontöryükle kontör yükle tl yükle internetten kontör yükle kontör yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza kitap beğen indirimli enerji callshop e-mağaza link takası slip yazıcı fatura ödeme