2014 model macbook air satışa sunuldu

Ultra ince ve hızlı bir dizüstü bilgisayar isteyenlerin tercih ettiği Macbook Air serisinin yeni üyeleri 29 Nisan 2014 itibariyle satışa sunuldu. 11 ve 13 inç boyutlarna sahip olan yeni Macbook Air bilgisayarlar, daha hızlı işlemci gücü ve bellek sunuyor. Amerikan teknoloji devi bu hamlesiyle birlikte 2014 yılının ilk lansmalarına başlamış oldu. Apple online mağazasına girerek internet üzerinden şu an bu dizüstü bilgisayarları sipariş vermek mümkün.

Yeni Macbook Air bilgisayarlar indirim ile birlikte geldi. Haswell mimarisine sahip olan bilgisayar, 4 GB ram ve 128 GB'lık SSD seçenekleriyle başlıyor ve isteğe göre arttırabiliyor. Kullanılan ekran kartı ise intel HD5000. Yaklaşık 410 TL fiyat farkı ödeyerek işlemciyi intel i7 serisine upgrade etmek mümkün. 8 GB ram için ise 265 TL gibi bir fark ödemek gerekiyor. SSD seçeneği ise biraz pahalı, 790 TL ödeyerek 512 GB olan SSD harddisk modeline geçiş yapılabiliyor. Ancak halihazırda 512 GB SSD harddiskleri düşündüğümüzde, zaten pahalı olan bu sektöre göre biraz daha uygun olduğu söylenebilir. Nitekim kullanılan harddisk Pci-e SSD oluyor.


Tarih: 24.07.2014 | Okunma Sayısı: 1576
Etiketler: toplist

Kategoriler
İstatistikler
E-Bülten
paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği