Nokia Cyan güncellemesinde sorun çıktı

Microsoft'un kısa süre önce başlattığı ve Windows Phone 8.1 güncellemesine dahil ettiği Nokia Cyan güncellemesi bazı kullanıcılarda sorunlara yol açtı. Daha önce windows Phone 8.1'in geliştirici önizleme sürümünü kullananlar yaptıkları güncelleme sonrası telefonları brick (geliştirici dilinde tuğla olmak, telefonun kullanılamaz olması) haline geldi. Sorun daha önce WP8.1'in geliştirici önizleme sürümü yüklü olanlarda ortaya çıkıyor.

Konuya ilişkin bir açıklamaya yayınlayan Microsoft konuşunun şu araştırıldığı ve geliştirici önizleme sürümünü kullananlar için güncellemeyi durdurduklarını belirtti. Sorundan etkilenen müşterilerin ise Nokia Yazılım Kurtarma Aracını kullanmalarını tavsiye etti. Sorunun kısa süre içerisinde çözüme kavuşması ve önizleme sürümü yüklü olan kullanıcılar için güncellemenin tekrar başlaması bekleniyor.


Tarih: 17.07.2014 | Okunma Sayısı: 1227
Etiketler: toplist

Kategoriler
İstatistikler
E-Bülten
parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptan kontör kontör parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza indirimli enerji e-mağaza fatura ödeme kuruluşu slip yazıcı kredi kartı ile fatura ödeme kredi kartı ile fatura ödeme sünnet gölü