Nokia Cyan güncellemesinde sorun çıktı

Microsoft'un kısa süre önce başlattığı ve Windows Phone 8.1 güncellemesine dahil ettiği Nokia Cyan güncellemesi bazı kullanıcılarda sorunlara yol açtı. Daha önce windows Phone 8.1'in geliştirici önizleme sürümünü kullananlar yaptıkları güncelleme sonrası telefonları brick (geliştirici dilinde tuğla olmak, telefonun kullanılamaz olması) haline geldi. Sorun daha önce WP8.1'in geliştirici önizleme sürümü yüklü olanlarda ortaya çıkıyor.

Konuya ilişkin bir açıklamaya yayınlayan Microsoft konuşunun şu araştırıldığı ve geliştirici önizleme sürümünü kullananlar için güncellemeyi durdurduklarını belirtti. Sorundan etkilenen müşterilerin ise Nokia Yazılım Kurtarma Aracını kullanmalarını tavsiye etti. Sorunun kısa süre içerisinde çözüme kavuşması ve önizleme sürümü yüklü olan kullanıcılar için güncellemenin tekrar başlaması bekleniyor.


Tarih: 17.07.2014 | Okunma Sayısı: 1569
Etiketler: toplist

Kategoriler
İstatistikler
E-Bülten
paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği