Statik web sitesinin amacı ve faydaları

Kodlamasına asp,asp net,php vb. gibi programlama dillerini barındırmayan web sitelerine yani sadece metin biçimlendirme dili olan html ile kodlanmış web sitelerine " Statik web sitesi" diyoruz.Kod yapısı olarak html ve bunun yanında css cve flash uygulamalar barındırabilen yapılardır.Küçük ve orta ölçekli firmaların tercihini genllikle bu tip sitelerden alınır.

Statik web sitelerinde, site yönetim paneli olmaz ve bu sitelerde tüm yapılacak olan yeni değişiklikler ve eklemeler işin uzmanı tarafından yapılır.

Statik web sitesinden avantajı nedir?

Statik siteleri, dinamik web sitelerine göre çoğu zaman görsellik ve bunun sonucu olarak göze hitap etme oranları daha yüksektir.


Tarih: 02.07.2014 | Okunma Sayısı: 1694
Etiketler: toplist

Kategoriler
İstatistikler
E-Bülten
paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği