Wordpress Eklentileri

Eğer wordpress kullanıyorsanız aşağıdaki eklentileri mutlaka bilmeniz gerekir.Başarılı  bir siteniz olmasını istiyorsanız blog ya da normal bir site olsun, aşağıdaki eklentilerle siteniz daha etkin olmaya başlayacaktır.

 

All one seo sitemaps

Eğer google'de ilk sıralarda çıkmaksa amacınız iş sadece haritaların oluşturulmasıyla bitmez.All in one seo paket ile sayfalarınaza seo'nun gerektirdiği meta etikitlerini oluşturmaya sağlayarak daha iyi oluşturabilirsiniz.

Google xml sitemaps

Web sitenizin çok tıklanmasını istiyorsanız ve arama motorlarında sitenizin haritasının bulunmasını,sitenizin daha iyi indekslenmesini sağlayacaktır.Bu eklenti, wordpress ile oluşturduğunuz her sayfayı sitemap. xml dosyasına ekleyerek google'in okumasını sağlıyor.

Contack form 7

ziyaretçilerimiz size ulaşmak istediği iletişim formunu oluşturmak veya ihtiyaç duyduğu diğer formatları da oluşturmak  için contack form 7 bunun için çok iyi bir araç.

Wp super cache

Önemli konuların  birisi ise sitenin performansıdır.Uzun lafın kısası her sayfayı açışta Wordpress veritabanı sunucusunda bilgiler ister.Çoğunlukla sitenizin daha hızlı açılmasını sağlayarak performans artışı yapar.

Wp -  pagenavi 

Wordpressin 'ilere ve geri linklerden sıkıldıysanız , artan yazılarınız için sayfa eklentimiz size göre.

 

 

 

 


Tarih: 02.07.2014 | Okunma Sayısı: 2085
Etiketler: toplist

Kategoriler
İstatistikler
E-Bülten
paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği